Skip navigation

Podstata a kus srdce

Přeprava vozidel je naší každodenní prací. Proto lze naše vozové parky s řidiči a pracovníky dílen označit za srdce našeho podniku. Musíme proto dbát na dobré pracovní podmínky a příjemné pracovní klima. Právě proto, že bereme název „rodinný podnik“ doslova, stojí slovo „MY“ v popředí celé skupiny MOSOLF – neboť pohoda a příjemné prostředí je základem pro partnerskou spolupráci.

 

Staň se součástí týmu Trucker Team MOSOLF.


Tvoje úkoly:

Jako řidič speciálního nákladního vozidla na přepravu automobilů budeš odpovídat za bezpečný transport vozidel od zákazníka na místo určení.

 

Jako řidič speciálního nákladního vozidla na přepravu automobilů budeš odpovídat za bezpečný transport vozidel od zákazníka na místo určení.

 

Pro nakládku a vykládku vozidel lze autopřepravníky hydraulicky nastavit do mnoha poloh, aby bylo dosaženo optimálního vytížení. Správné zajištění nákladu chrání automobily před sklouznutím.

 

Velmi důležitou součástí tvojí práce bude kontrola možného poškození při převzetí automobilů.

 

Aktivní spolupráce v systému řízení kvality bude důležitou součástí tvojí činnosti. Testují se zde různé typy návěsů pro nakládku prototypů, testovacích vozů nebo nových vozidel pro zákazníky. Pravidelně se v nakládce také zkoušejí nové bezpečnostní systémy a optimalizace.

 

Při kontaktu se zákazníky klademe důraz na naše silné stránky – přátelský přístup a vstřícnost.

 

Tvoje práce:

Jako řidič nákladního vozidla ve firmě MOSOLF budeš pracovat v odvětví s jistou budoucností. Doprava je totiž stále velice žádána. A autonomní jízda učiní tvé povolání řidiče ještě vzrušujícím a podpoří tě při každodenní práci. S vozovým parkem 980 autopřepravníků a logistickou sítí s 38 pobočkami po celé Evropě jsme skvěle připraveni.

 

Ze zdravého a dlouhodobého pracovního poměru profitují vždy tři strany: zaměstnanec, zákazník a podnik. Férové zacházení a respekt je pro to nejlepším základem. I týmová práce je každodenní činností – koneckonců můžeme být vždy lepší. Mimochodem naši vedoucí vozového parku znají každého ze svých chráněnců osobně. Možná se již brzy seznámí i s tebou?

 

Kdo odvádí kvalitní práci, zaslouží si i férovou odměnu. Tento úhel pohledu patří k principům našeho podniku.

 

Chceš pracovat delší dobu v kuse a pak déle trávit čas s rodinou nebo preferuješ spíše pevně stanovené volné dny? V týmu Trucker Team MOSOLF existuje celá řada modelů pracovní doby. Společně jistě najdeme vhodný pracovní cyklus i pro tebe.

 

Nejdůležitějším pracovním nástrojem řidiče nákladního vozidla je jeho kamion. Nabízíme ti moderní flotilu autopřepravníků v současnosti s přibližně 980 dobře vybavenými návěsovými soupravami a nástavbami značky Kässbohrer a Lohr. Chceš jet po práci hned domů a vzít s sebou i kamion? I to je u společnosti MOSOLF možné.

A díky technickému vývoji jsou naše nové kamiony standardně vybaveny standardní klimatizací.

Profesionální zapracování, při kterém si na tebe uděláme tolik času, kolik je třeba, je v týmu Trucker Team MOSOLF samozřejmostí. A stejně tak samozřejmě u nás pobíráš svoji plnou mzdu i během několikatýdenní fáze zaškolení.

 


K vyjádření zájmu o místo v týmu Trucker Team společnosti MOSOLF ti stačí méně než minuta: jednoduše vyplnit čtyři políčka v našem expresním formuláři „Easy Contact“ a formulář odeslat. My se ti potom co nejrychleji ozveme.